Romans w bezdusznym świecie mafii – książka “Słodka pokusa”

Romans w bezdusznym świecie mafii – książka “Słodka pokusa”

Słodka pokusa” zabiera czytelnika w świat niezwykłej i pełnej pożądania miłości. Cora Reilly przedstawia kolejną powieść rozbudzająca wyobraźnię, w której mamy do czynienia z niebezpiecznymi romansami i zabójczą namiętnością.

Czy mafijna rzeczywistość sprzyja uczuciu? Popularna autorka wyjątkowo gorących romansów ponownie zabierze Nas do rzeczywistości pełnej pikanterii.

“Słodka pokusa” – romans z mafią w tle

Cora Reilly, autorka takich książek jak te, które wchodzą w skład popularnych serii “Born in Blood Mafia”, czy “The Camorra Chronicles” wielokrotnie udowadniała, ze niezwykle gorące romanse to jej specjalność.

W książce “Słodka pokusa” kolejny raz czytelnicy otrzymują historię pikantną niczym uwielbiane przez autorkę ostre potrawy.

Choć ostatnimi czasy romanse z mafią w tle pojawiały się w księgarniach niczym grzyby po deszczu, to książka mieszkającej w Niemczech pisarki wyróżnia się na ich tle w sposób szczególny.

Niebezpieczna miłość w świecie mafii

Opisywane wydarzenia skupiają się na postaci mężczyzny o imieniu Cassio. Po utracie żony i pozostawiony sam z dwójką dzieci, mężczyzna usilnie poszukuje kobiety, która wypełni pustkę w jego życiu.

Innym powodem, dla którego potrzebuje u swego boku żony, to tradycja i honor mafii. W ten sposób przedstawia się fabuła pełna intryg i mrocznych tajemnic, jakie skrywa świat przestępczości zorganizowanej.

Władza, brutalne reguły i gorący romans tworzą mieszankę, od której wibruje powietrze. Wszystko to ma niespodziewany finał.

Mafijne Dolce Vita w pełnej pożądania książce “Słodka pokusa”

“Słodka pokusa” doskonale łączy ze sobą brutalność świata mafii z erotyzmem, co w końcowym efekcie pozwala czytelnikowi cieszyć się nieprzesadzoną i dobrze wyważoną lekturą.

Cora Reilly z każdą kolejną książką wspina się na kolejne poziomy profesjonalizmu. Tym razem raczy spragnionych niecodziennej miłosnej historii odbiorców wyjątkowym połączeniem bezdusznej kryminalnej rzeczywistości z fantazyjną i gorącą niczym wulkan miłością. Choć wszystko to wydawać może się obrazem niczym z filmu “Dolce Vita”, to nie brakuje tutaj licznych spisków i knowań.

Piękna historia w brutalnym świecie


Miłosna historia  Cassia i Giuli to zachwycająca i wzbudzająca emocje relacja, której obserwacja pochłania czytelnika bez reszty. Autorka w mistrzowski sposób kreuje i przedstawia chemię, jaka wytwarza się pomiędzy bohaterami, tym samym powodując, że całość jest wiarygodna i pozbawiona sztuczności.

W książce “Słodka pokusa” znajdziemy wszystko to, czego można oczekiwać od dobrego romansu, dlatego też szukając dobrej książki obyczajowej z wątkiem mafijnym w tle, warto sięgnąć po ten właśnie tytuł.

 

 

Share